Wildkamperen werkt samen met Geardropper. Bij Geardropper is het mogelijk om in 8 landen je volledige kampeeruitrusting (tent, bedden, stoelen, etc.) te huren, waardoor je niet alleen met de auto, maar voortaan ook met het vliegtuig op kampeervakantie kunt gaan! Ook kan het erg handig zijn als je nog geen kampeeruitrusting hebt of als je geen zin hebt in de lange autorit naar jouw favoriete kampeerbestemming.
Via Geardropper stel je zelf je uitrusting samen en je kunt ervoor kiezen om de uitrusting meteen mee te nemen, of eerst één of meerdere nachten op één van de natuurcampings door te brengen waar je de uitrusting op kunt halen. Deze campings kunnen de uitrusting ook alvast voor je opzetten op je aankomstdag: een ontspannen eerste nacht kan maar vast geregeld zijn! Vervolgens bepaal je zelf of je gaat wildkamperen of overnacht op mooie natuurcampings.
Kortom, geniet van een avontuurlijke roadtrip of een ontspannen kampeerervaring en lever de uitrusting na afloop weer in, of laat deze inpakken nadat je de laatste nacht op de camping, waar je de uitrusting inlevert, hebt doorgebracht. Kortom, geen stress voorafgaand aan je kampeervakantie en uitgerust thuiskomen!
De visie van Geardropper sluit prachtig aan bij die van Wildkamperen. Zo staan de kernwaarden vrijheid, natuur, eenvoud en gastvrijheid altijd centraal. Bezoek de Geardropper website via onderstaande knop.
Recent Posts
Locatie: Gooren en Krochten, Zundert
Paalkampeerplaats Gooren en Krochten ligt tegen de Belgische grens aan, dichtbij de Nederlandse plaats Zundert.... Read More
Gezocht: outdoor fanaten die mee willen werken aan fotoserie
Onlangs werd Stichting Wild-Kamperen.nl benaderd door fotograaf Boris Schmidt met de vraag of wij mee... Read More
Triangle tarp set-up
Er zijn verschillende mogelijkheden om comfortabel te overnachten in de natuur. Afhankelijk van het seizoen... Read More
Lichtgewicht koken: Kruidige couscous
Ik was altijd op zoek naar handige dingen om mee te nemen voor mijn volgende... Read More
Hoe kies ik een goede backpack?
Hoe kies ik een goede backpack? Dit is een van de meest gehoorde vragen die... Read More
Paddenstoelenseizoen!
Het is weer Herfst in Nederland. De blaadjes verkleuren langzaam van groen naar oranje. De... Read More
Locatie: Sentier des Pins
Jammer genoeg worden er steeds vaker paalkampeerplaatsen en bivakzones gesloten in verband met aanhoudende... Read More
Locatie: Avelingen
Paalkampeerplaats Avelingen staat bekend als een drukbezochte paalkampeerplaats. Dit heeft verschillende redenen; allereerst is de... Read More
Reageer op dit artikel