Danny den Bekker komt wild-kamperen per direct versterken

met Geen reacties

De laatste updates gingen wat minder over vrijkamperen, zijn wij ‘kampeermoe’? Nee! Daarentegen zijn wij druk bezig geweest met de zoektocht om ons team verder te kunnen uitbreiden. Wij hebben immers de wens om verder te professionaliseren in de content die wij produceren. Om dit aan te kunnen is versterking noodzakelijk. Ook bij ons passen er maar 24 uur in een dag. Wij kunnen melden dat het ons gelukt is om passende versterking te vinden! Danny den Bekker zal per direct toetreden tot het organiserende team van wild-kamperen.nl. Mogelijk kennen jullie hem al: hij ging immers met ons al eens op stap naar het Reichswald in Duitsland. Wij zijn blij dat wij zo’n enthousiaste en toegewijde versterking hebben kunnen vinden, wij heten Danny dan ook van harte welkom bij ons team!

Bas & Mathieu


Hallo,

Ik ben Danny den Bekker, geboren op 26 juni 1986. Na een eerste kennismaking met mijn nieuwe bovenbuurman Bas van der Voort werd er snel een datum geprikt om een nacht te gaan kamperen in de vrije natuur. Vanaf het eerste moment dat het kamp opgezet was en het vuurtje brandde was ik helemaal om. Ik heb altijd al wel een interesse gehad in Bushcraft en survivaltechnieken en probeer deze nu zoveel mogelijk toe te passen bij de vele trips die er gaan komen. De natuur in Nederland is naar mijn mening prima geschikt en ontzettend interessant voor het kamperen in de vrije natuur, er zijn een hoop plekjes die maar weinig mensen kennen en waar je helemaal aan het drukke dagelijks leven kan ontsnappen. Ik denk dat vrijkamperen voor iedereen is, kleine of grote beurs, avontuurlijk of ingetogen en wild-kamperen.nl is een prachtig platform voor al die mensen die geïnteresseerd zijn in het vrij kamperen. Ik heb zin om aan de slag te gaan en ga er vanuit dat ik iets moois kan bijdrage aan deze digitale kampeerplaats!

Share
Subscribe
Abonneren op
guest

0 Reacties
Inline Feedbacks
View all comments
Share
0
Would love your thoughts, please comment.x